Ahojte :)

Mluvte o čem chcete, jak chcete, ale slušně!
Odpovědět
Marcus
Admin

stř lis 22, 2017 2:46 pm

Sem môžte kecať ale slušne a v súlade s pravidlami! ;)
„Najväčší úspech človeka nie je v tom, že nikdy nepadne, ale v tom, že vždy opäť vstane.“ – Konfucius

trace14a

úte kvě 15, 2018 9:56 pm

ahoj a nepremysleli ste o sub serveru ktery by byl rychlejsi na expeni a tak? nevim jak ostatni ale ja mam deti a musim chodit do prace a popravde nemam tolik casu abych tu byl porad. proto je pro mne tezke dosahnout nejake urovne a neco mit a uzit si hru. diky za odpoved

janush

úte kvě 15, 2018 10:32 pm

trace14a píše:
úte kvě 15, 2018 9:56 pm
ahoj a nepremysleli ste o sub serveru ktery by byl rychlejsi na expeni a tak? nevim jak ostatni ale ja mam deti a musim chodit do prace a popravde nemam tolik casu abych tu byl porad. proto je pro mne tezke dosahnout nejake urovne a neco mit a uzit si hru. diky za odpoved
Ahoj nemohu souhlasit tipnu si že tak 80% lidi taky chodí do práce a já osobně mám 2 děti expi jsou nastavené dobře za kemp ti nehrozí nic pokud neafkuješ v low lokacích.
Tak nevím s čím máš problém pokud chceš rychlé expi můžeš hrát na fanserveru.
A navíc nevidím rozdíl mezi tím dělat 90 resů pomalu nebo 500 resů rychleji přičemž herní doba je stejná a co bys chtěl za itemi měsíc po startu? FO set+15 ne.
A myslím si že nejen mě ale hodně lidí oslovil tento server právě Hard nastavením expů přičemž hrál si někdy oficiál webzen server tam bys teprv vyděl malé expi
In Game Daffy :twisted:
Real Greedy :?:

SNiP

úte kvě 15, 2018 10:37 pm

Take preferuji pomalejsi nastaveni. Tzv. "fun" serveru je vsude vice nez dost. :roll:

trace14a

stř kvě 16, 2018 12:06 am

ja sem zacinal MU na puvodnim serveru. A kdyz uz tak original MI byl bez resetu a pouze se zbiral leve a na kazde mape byl bos dane lokace a zadne reset ani nic podobneho nebylo. 1 LvL se delal zhruba cely den !!! takze vubec nevis o cem mluvis vypada to ze si to zacal hrat az od nejdrive 3 sezony. a jinak vite co by bylo nejlepsi? kdyby se rozjel cz server na MU 2 protoze by byl uplne prvni :D

SNiP

stř kvě 16, 2018 12:21 am

trace14a píše:
stř kvě 16, 2018 12:06 am
ja sem zacinal MU na puvodnim serveru. A kdyz uz tak original MI byl bez resetu a pouze se zbiral leve a na kazde mape byl bos dane lokace a zadne reset ani nic podobneho nebylo. 1 LvL se delal zhruba cely den !!! takze vubec nevis o cem mluvis vypada to ze si to zacal hrat az od nejdrive 3 sezony. a jinak vite co by bylo nejlepsi? kdyby se rozjel cz server na MU 2 protoze by byl uplne prvni :D
Take jsem hral na globalu, dekuji pekne. :roll: Vydrzel jsem to sice jen par dni, ale okusil jsem to a opravdu nepotrebuji to opakovat. Neni "hard" jako "hard", vse ma sve meze. Ja jsem vyrostl na servrech jako je EsaMU a tam ackoliv to bylo mnohem rychlejsi nez tehdejsi Global, tak to stale bylo velice pomale na dnesni pomery. Nastaveni a ideologie tohoto serveru mi poskytuje hrat v rozumnem prostredi a pritom u toho nesedet 24x7 jako za starych casu.

Faktem zustava, ze rychlych serveru je vice nez dost, zatimco kvalitni, pomalejsi se nachazeji o dost hure. Budu jen rad, kdyz se vyresi zdejsi problemy a server vicemene zustane v nastaveni, jake ma ted.

Odpovědět
  • Informace