Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2018

JacE
Moderátor

úte kvě 15, 2018 7:17 pm

Výhercovia zápasových tiketov, ktorý budú v najbližších dňoch vyplatení: Hyperaktiv, Buffie, jacE, Tapta, Konrad, Skyro. Tikety, kde ste tipovali najlepších strelcov, budú vyhodnotené, až keď dohrá Česká Republika.
Všetkých si Vás v hre dohľadám a Vašu výhru odovzdám. Ak nebudem neprítomný, spraví to za mňa kolega.

Gratulujeme všetkým výhercom ;)
„Myslenie je najťažšia práca, aká existuje. To je pravdepodobne dôvod, prečo tak málo ľudí myslí.“

Henry Ford

JacE
Moderátor

pát kvě 18, 2018 1:50 pm

Víťazov v druhej kategórií o najlepších strelcov CZ a SK bolo nakoniec viac. Hráči Pastrnák D, Jaškin D, Řepík M a Jurčo T. strelili rovnako po 4 góloch, tým pádom sú výhercami našej katégorie.
Bohužiaľ nikto z Vás netipoval meno ani jedného z týchto hráčov, tým pádom nevyhráva nikto.

Odmeny za predošlé tikety boli rozdané, dúfam, že k Vašej spokojnosti a ja sa chcem s Vami týmto komentárom rozlúčiť v tipovacom evente a verte, že nás čaká mnoho ďaľších eventov 8-)

Ešte raz jedno veľké Gratulujeme všetkým výhercom a takisto by som chcel poďakovať aj za pomoc pri spravovaní tohto eventu Moderátorovi Tekilak.

S pozdravom
Váš LegendsMU Team
„Myslenie je najťažšia práca, aká existuje. To je pravdepodobne dôvod, prečo tak málo ľudí myslí.“

Henry Ford

Zamčeno
  • Informace