ELF staty

Napište co se vám nelíbí či líbí, co navrhujete, co je třeba vyřešit či opravit
Odpovědět
BFeather

stř kvě 16, 2018 5:15 pm

Ahoj chci se zeptat jak je to s balancem postav. Mam elfa 850 agi 100 str 100 ene a wind armor +L
Problém je, že nedávám ani atlans 1, kde dostávám za 100 na ránu a ubírám jim kolem 300-350 na crit v 1 sipu.

Myslel jsem že je to prostě nastaveni serveru do doby než přišlo SM s 220 body energie a sázelo jim za 1200 na ránu a ustoji to tam bez problemu. Nějak se mi nezda, že na 200 lvl nedávám atlans 1 a přijde SM s 75 a dává to tam na pána.

Budu rád za jakékoli info.

PS: Jaký char je top? Fakt se nechci trápit za oblíbenýho elfa, když vedle SMka je dou totál bomby

EDIT: SM mělo Thunder staff do +2 a armor napůl bone napůl pad (bez bonusu setu + 10% rate)

EDIT 2: Dnes jsem založil DL a s DL dávám na 50 lvl větší dmg než s elfem na 250 lvl, plus musim ještě vyzkoušet atlans a LT kolik mi berou
Naposledy upravil(a) BFeather dne čtv kvě 17, 2018 12:15 pm, celkem upraveno 1 x.
,,Sdílení citátů opravdu není cool'" - Já

SNiP

stř kvě 16, 2018 5:29 pm

75lvl SM s 220 ene v bone/pad setu s thunder staffkou (neexc predpokladam) ze dava atlans1 na pana? :D

Tak to jsem asi lama, v te dobe jsem byl rad za devias, pokud se nepletu.

Kazdopadne lokace jsou tady pomerne tezsi. Ruzne classy s ruznymi itemy/staty si mohou dovolit jit expit vyssi lokace, kazda trochu jinak. Ja s 9 res SM celkem pohodlne expim tark1, ale atlans (2, 3) jsem stravil hodne casu predesle resy. A zezacatku samozrejme LT. Prvni res jsme davali ke konci LT3-5 v parte pokud se nepletu.

Uprimne atlans1 tady neznam, ale myslim si, ze historka s SMkem moc nedava smysl. To co popisujes s elfem zhruba predstavuje mou zkusenost s atlans. ;)
edit: Vlastne by to byl DW, pokud neni po resu. :)

Ajko

stř kvě 16, 2018 5:52 pm

SNiP píše:
75lvl SM s 220 ene v bone/pad setu s thunder staffkou (neexc predpokladam) ze dava atlans1 na pana? :D

Tak to jsem asi lama, v te dobe jsem byl rad za devias, pokud se nepletu.

Kazdopadne lokace jsou tady pomerne tezsi. Ruzne classy s ruznymi itemy/staty si mohou dovolit jit expit vyssi lokace, kazda trochu jinak. Ja s 9 res SM celkem pohodlne expim tark1, ale atlans (2, 3) jsem stravil hodne casu predesle resy. A zezacatku samozrejme LT. Prvni res jsme davali ke konci LT3-5 v parte pokud se nepletu.

Uprimne atlans1 tady neznam, ale myslim si, ze historka s SMkem moc nedava smysl. To co popisujes s elfem zhruba predstavuje mou zkusenost s atlans. ;)
Jenže v té době, nebylo re-nastavení postav, včetně SM :)

BTW.: Není to reakce na elfa, nemám páru jako to dává, jen sem chtěl doupravit tvůj koment :D

BFeather

stř kvě 16, 2018 6:10 pm

SNiP píše:
SM to značim, aby každýmu došlo, že to je DW/SM/GM/SW a ne třeba FE/ME/HE/NE, ale pokud jsi takový hnidopich, tak pro tebe speciálně to bylo DW.

janush

stř kvě 16, 2018 6:14 pm

No ja prvni ress na SM daval dungeon a LT 1 bez PT s evilama za 800 ted mozna to bude vic po prenastaveni ale atl sem urco nedaval bez resu abych pravdu rekl atlans 1 jsem uplne preskocil a v PT sem expil atl2 ale tak 2-4 rr na atl nejmin abys daval bez problemu
In Game Daffy :twisted:
Real Greedy :?:

SNiP

stř kvě 16, 2018 6:29 pm

Ajko píše:
stř kvě 16, 2018 5:52 pm
Jenže v té době, nebylo re-nastavení postav, včetně SM :)

BTW.: Není to reakce na elfa, nemám páru jako to dává, jen sem chtěl doupravit tvůj koment :D
Coz nemeni nic na tom, ze ta historka zni, jako pekna kravina, pokud nekde neni vazna chybka nebo neslysime cely pribeh (EE buffy napr?)..
BFeather píše:
SM to značim, aby každýmu došlo, že to je DW/SM/GM/SW a ne třeba FE/ME/HE/NE, ale pokud jsi takový hnidopich, tak pro tebe speciálně to bylo DW.
Hnidopich je me druhe jmeno. Anebo to mozna ma co delat s tim, ze se zajimam o detaily a fakta. Kdyz uz jsme u faktu, kde jsi prisel na to, ze mel 75 lvl a 220 ene? Byl to tvuj DW nebo jsi se dival na web? Nebo ti to snad oznamil?

Zmena ve statech nedavno probehla, ale pokud atlans1 opravdu neni mnohem slabsi nez jsem myslel (v porovnani s atlans2 napr.), tak toto nevidim jako prilis realnou situaci. Pokud ovsem napr. nemel buffy, jak jsem rikal. SMko dostalo mensi boost a nektere dalsi classy zkrouhli, ale attack speed a trochu dmg navic z nej nedela poloboha. Nejsem si jisty, jestli vubec nejaka classa na 75lvl bez resu a itemu dokaze v klidu davat atlans1. Takze bych se prilis nevzrusoval tim, ze tvuj elf nejak zasadne zaostava. ;)

edit: Mimochodem zezacatku aury od elf soldiera (NPC) delaj taky dost (hlavne na obranu), ale jsou jen do 200lvl. Pamatuju si, ze me to zasahlo celkem dost podstatne, kdyz mi opadla aura pred prvnim resem a musel jsem jit o lokaci niz abych to ustal.
Naposledy upravil(a) SNiP dne stř kvě 16, 2018 6:32 pm, celkem upraveno 1 x.

BFeather

stř kvě 16, 2018 6:30 pm

janush píše:
stř kvě 16, 2018 6:14 pm
No ja prvni ress na SM daval dungeon a LT 1 bez PT s evilama za 800 ted mozna to bude vic po prenastaveni ale atl sem urco nedaval bez resu abych pravdu rekl atlans 1 jsem uplne preskocil a v PT sem expil atl2 ale tak 2-4 rr na atl nejmin abys daval bez problemu
LT 1 je silnější mapa než ATL 1 tudíž pokud jsi dával LT 1 měl jsi vyhráno. S 850 agi dostávám v LT 1 vždy za 90-100 na ránu
SNiP píše:
stř kvě 16, 2018 6:29 pm
Coz nemeni nic na tom, ze ta historka zni, jako pekna kravina, pokud nekde neni vazna chybka nebo neslysime cely pribeh (EE buffy napr?)..
BFeather píše:
Hnidopich je me druhe jmeno. Anebo to mozna ma co delat s tim, ze se zajimam o detaily a fakta. Kdyz uz jsme u faktu, kde jsi prisel na to, ze mel 75 lvl a 220 ene? Byl to tvuj DW nebo jsi se dival na web? Nebo ti to snad oznamil?

Zmena ve statech nedavno probehla, ale pokud atlans1 opravdu neni mnohem slabsi nez jsem myslel (v porovnani s atlans2 napr.), tak toto nevidim jako prilis realnou situaci. Pokud ovsem napr. nemel buffy, jak jsem rikal. SMko dostalo mensi boost a nektere dalsi classy zkrouhli, ale attack speed a trochu dmg navic z nej nedela poloboha. Nejsem si jisty, jestli vubec nejaka classa na 75lvl bez resu a itemu dokaze v klidu davat atlans1. Takze bych se prilis nevzrusoval tim, ze tvuj elf nejak zasadne zaostava. ;)

edit: Mimochodem zezacatku aury od elf soldiera (NPC) delaj taky dost (hlavne na obranu), ale jsou jen do 200lvl. Pamatuju si, ze me to zasahlo celkem dost podstatne, kdyz mi opadla aura pred prvnim resem a musel jsem jit o lokaci niz abych to ustal.
Oba jsme měli auru do 200 lvl od NPC elfa, on dával za 1200 to jsem viděl pak přidal do ene a daval mistama za 1400 (v pt vidis jejich dmg). O hodnotě ene mi rekl on stejně tak o levelu. Expili jsme asi hodinu pak šel dělat 1st protože dosahl 150 lvl.

Odpovědět
  • Informace