N problem

Místo, kde mohou hráči hlásit všechny chyby hry, webu, fóra
Odpovědět
lmuplayer

stř kvě 16, 2018 5:41 pm

Zdravim,

kdykoliv se připojím do nějaké party, automaticky mě to přehodí po nějakém čase pul hodka až hodina do staré pt ve které jsem expil predevčírem. Jedná se o partu pod klávesou N 2server/CIDIK ty party sou tam 2. Chtěl bych se zeptat jestli by ty party mohl Marcus nebo ten dotyčný hráč nějak zrušit a založit si je znova a tím mě odbugovat. Problém trvá už druhý den.

Díky

Ajko

stř kvě 16, 2018 5:55 pm

lmuplayer píše:
stř kvě 16, 2018 5:41 pm
Zdravim,

kdykoliv se připojím do nějaké party, automaticky mě to přehodí po nějakém čase pul hodka až hodina do staré pt ve které jsem expil predevčírem. Jedná se o partu pod klávesou N 2server/CIDIK ty party sou tam 2. Chtěl bych se zeptat jestli by ty party mohl Marcus nebo ten dotyčný hráč nějak zrušit a založit si je znova a tím mě odbugovat. Problém trvá už druhý den.

Díky
Tento problém začal, kdy jsem začal přecházet mezi servery. Tzv. dal sem res na S3, restnu na webu a logni, jenže je S3 plný, tak jdu do S2. Tam udělám potřebný lvl a mezi tím se naloguju zpět na S3. Tímto procestováním mezi serverama, když si v partě přes N, se ti to bugne. A pak můžeš chodit rlg, S1, S2,S3 a stejně nic.
Mě pomohlo, když v tom bugu odejdeš z party, založíš si party přes N a pak ji hned zase zrušíš :D
Ano, je to takové divné, ale mě to odbuglo :D

SNiP

stř kvě 16, 2018 9:09 pm

FYI tohle je duplikatni tema na to same, co resime (zatim zrejme sami mezi sebou) tu: viewtopic.php?f=8&t=525

Jinak Ajko, tez jsem si zalozil vlastni "N" partu ale je mi to nanic, stale mi to haze postavy zpet do puvodni party, kterou jsem taky joinul par dni zpet.
Dobra zprava je, ze zatim mi celkem vychazi, ze v te parte mam svoje postavy, ktere se vidi navzajem a muzou spolu expit.
Spatna zprava je, ze v podstate nemuzu mit stabilni partu s nikym jinym... :roll:

Odpovědět
  • Informace