Rapthy

Ak si myslíte, že niektorý hráč porušuje pravidlá napíšte to sem.
blacky99

sob zář 15, 2018 5:38 am

Zdravim,
urobte konecne poriadok na serveri a spavte nieco z Rapthym jedna vec je PVP server a druha vec je systematicke kilovanie ked ma zabije niekdo kazdu noc a clovek to nemoze nehat zakempene celu noc niekde,nikde nie je napisane ze sa to nemoze a nikdo nema pravo ma kazdu noc stale kilovat ked no niekde neham pozadujem teda vyriesenie tohto problemu lebo uz ma to prestava bavit.
Přílohy
rapthy.PNG
rapthy.PNG (388.24 KiB) Zobrazeno 109 x

Rasthus

sob zář 15, 2018 5:54 am

Bohužel jouda zůstane joudou. Je nás tu 40-50 ale i tak se mezi náma najde tvor co tímto kazí hru. Řešení je jednoduche buď udělat z arény VIP zonu s fleky od 1-50resu kde se nedá zabíjet jako to je na mnoha servrech. Nebo vypnout v určitých mapách pvp archeon, kr-3. Nikdo u toho nemůže sedět věčně. Já třeba ve 2 ráno spim. Nemůžu za to že někoho odpoutaj od topení a ten si de aspoň nějak ulevit.
Rasthus Maximus
Big girl don't cry

Trance

sob zář 15, 2018 6:27 am

Tak to byste si meli ve wardens vyresit taky synci. Ja toho nejsem zastancem aby se zabijelo v noci ale to si vyreste i ve sve G. A kdyz tomu ze me zabije nekdo od vas napise Ajko aspon vidis jaky to je tak je to smutny ;)

Rasthus

sob zář 15, 2018 6:43 am

Trance píše:
sob zář 15, 2018 6:27 am
Tak to byste si meli ve wardens vyresit taky synci. Ja toho nejsem zastancem aby se zabijelo v noci ale to si vyreste i ve sve G. A kdyz tomu ze me zabije nekdo od vas napise Ajko aspon vidis jaky to je tak je to smutny ;)
Každá akce má reakci :)
Rasthus Maximus
Big girl don't cry

blacky99

sob zář 15, 2018 6:52 am

ja som neni ta co chodi po serveri a zabija celu ali takze preco by som mala trpiet niekym kdo riesi nieco co sa stalo snad mesiac dozadu a stale to nevie prekusnut .. tak isto nechodim v noci a nezabijam afk ludi aby som si zvacsovala ego ... takze je mi jedno co ale nieco sa s tym musi spravit

DeVoe

sob zář 15, 2018 7:05 am

Pořád je to samé dokola.. Řešení je udělat non-pvp server ( jak psal Quak, snížit exp ), nebo akceptovat PvP povahu serveru, takhle to funguje všude, kde se najdou hráči co "huntí" jiné hráče, to nemluvím o MU, ale všebecně a nikde se to netrestá. Já to vždycky bral jako motivaci k docílení silnější postavy, jednou se karty obrátí.

Pak by to chtělo zavést huntery a tresty za kemp, kempeři jsou drzejší čím dál víc. Nevím jak jsou tu hodnocené eventy, invaze apod z hlediska získávání expů, opět jednak si myslím že by se tento obsah hráči vyplatit, naopak kempeři by měli být penalizování na expech i dropu "stejně jen stojí na místě a kempí", to už je úroveň webové hry pod pseudonymem "online hra".

Pozorovatel regards.
There once was a serpent who only traveled in one direction. Always forward, never backward.
Until one day, the serpent came upon a Demon.
The Demon cursed the serpent, driving him insane, causing him to eat his own tail.
The serpent was blind....

Trance

sob zář 15, 2018 7:26 am

to je odpoved: na kazdou akci je reakce:D:D v tom pripade taky nepiste tyhle clanky. Ja taky nejsem ten kdo chodi po serveru a zabiji lidi stejne jako ty ale zrovna v tom tvym obrazku je gedeon kterej mluvi s Rapthym a ten se prosel po Icaru kterej neni battle mapou jen se na me podivasl z jaky sem Ali a hned me zabil a v tom zacali oba s Ajkem psat ze je to naprosto v poradku. Takze bych tohle tema locknul protoze tady kazdej bude psat jak to ma on a nic se nevyresi:)

Ajko
GM

sob zář 15, 2018 7:53 am

Trance píše:
sob zář 15, 2018 7:26 am
to je odpoved: na kazdou akci je reakce:D:D v tom pripade taky nepiste tyhle clanky. Ja taky nejsem ten kdo chodi po serveru a zabiji lidi stejne jako ty ale zrovna v tom tvym obrazku je gedeon kterej mluvi s Rapthym a ten se prosel po Icaru kterej neni battle mapou jen se na me podivasl z jaky sem Ali a hned me zabil a v tom zacali oba s Ajkem psat ze je to naprosto v poradku. Takze bych tohle tema locknul protoze tady kazdej bude psat jak to ma on a nic se nevyresi:)

Co do toho zase motáš mě?

Rapthy zabíjí pro zábavu každá večer, přes den. Jako GuM jsem jak jeho, tak Vás pobízel ať si ho uklidníte, protože proste zabíjí ne pro PvP, ale pro své potěšení, aby ostatní neexpili.

Po žádné snaze to uklidnit se prostě D naštvali a začali Vám to oplácet, takže tady toto na mě vůbec nezkoušej Trance. Protože jak D, tak V ví jak to je a jak to bylo.

Napsat, že si udělá seznam všech hráčů, napíše si coor kde jsou a bude je celou noc zabíjet aby nic nenaexpili není pro mě PvP. Já se klidně budu půl dne zabíjet s někým o spot, nebo že mě někdo naštval, nb já jeho.....Ale toto? Nikdy! A jak jsem řekl, NĚKOLIKRÁT jsem psal jako Rapthymu, tak Archerovi.

Když byl Rapthy vyhozen z LORs a migroval k Duprianům, chtěl jít k nám. Já ho nevzal. Přesně za to, jak se chová a co dělá. Vy ste ho vzali back do ali. Já, ani má guilda nikdy nebudeme brát do guildy někoho jen proto, že se budeme bát, že nás bude zabíjet. Ovšem ne každý má stejné přesvědčení.

Trance

sob zář 15, 2018 8:03 am

Tak jestli popiras to ze si mi s gedeonem napsal kdyz me gedeon zabil jen tak v Icaru, ze to je jen vendeta ze je to naprosto v poradku ze me zabil tak ses lhar nic jinyho. Vzdycky kdyz jsem se na tebe obracel s radou nebo kdyz jsme si psali tak si pusobil v poho ale jestli tohle co si napsal myslis vazne tak teda palec dolu. A me z toho zabijeni vynech pze ja nikoho nezabijim!

Ajko
GM

sob zář 15, 2018 8:17 am

Trance píše:
sob zář 15, 2018 8:03 am
Tak jestli popiras to ze si mi s gedeonem napsal kdyz me gedeon zabil jen tak v Icaru, ze to je jen vendeta ze je to naprosto v poradku ze me zabil tak ses lhar nic jinyho. Vzdycky kdyz jsem se na tebe obracel s radou nebo kdyz jsme si psali tak si pusobil v poho ale jestli tohle co si napsal myslis vazne tak teda palec dolu. A me z toho zabijeni vynech pze ja nikoho nezabijim!
Teď jsem to moc nepobral ale:
- nikde jsem nenapsal, ze jsem to neřekl
- pokud bych to rekl, nenapsal bych ty recicky co tu píšeš jako: naprosto v pořádku, apod
- pokud jsem to řekl, tak takto: dokud bude zabijet Rapthy, budou ostatní. Je to jednoduchý.

Takže se stejně k padnemu řešení nedostaneme.

Rapthy bude zabijet dal a Dupriani si to nebudou chtít nechat libit. Takže se zřejmě budou zabíjet všichni, všude a pořad.

Zamčeno
  • Informace