Rozlučka

Mluvte o čem chcete, jak chcete, ale slušně!
dracekvo

sob zář 15, 2018 5:04 pm

Možná si někdo všiml, nebo taky nevšim, že už nehraju. Důvod je prostý. A to noční zabíjení pro zábavu. Vidím, že tu byli už dvé témata o tomto a nic se nevyřešilo. Dřív sem hrál několik mu serverů a to co se děje tady si nepamatuju.
Nevidím důvod proč pořád postávat na spawnpointu jen z toho důvodu, že nejsem ve správné guildě, v které je i jeden zamindrákovaný jedinec. Kdybych věděl, jak to bude vypadat, v životě bych nepodpořil server koupí VIP. A tím, že končím, už ho ani nikdy nepodpořím.
Chcete PVP, pojďte se domluvit a můžem se zabíjet, ale vůbec netuším co kdo má z toho že zabíjí AFK hráče mimo arénu. Chápu pojem PVP server, ale vše má svojí hranici.
Nebo zakažte být afk a problém se vyřeší sám. Nebo to vyřešte úplně jinak, ale současný stav mě fakt nebaví.
Aby neskončilo víc hráčů a než problém vyřešíte, Možná už nebude důvod ho řešit, protože tu bude místo 50 lidí hrát dvacet.

Přeju vám pevné nervy, mnoho pěkného dropu a trošku štěstíčka u goblina :)

Qaek

sob zář 15, 2018 5:13 pm

Tak nejak čekám, že pokud se tohle nevyřeší, do měsíce bude populace na polovině :)

GL HF

SNiP

sob zář 15, 2018 7:02 pm

Cau, moc te neznam ale jevil ses, jako rozumny a ferovy hrac. Server na tom ztraci, prichazet o takove hrace.
Jinak souhlasim s tebou vicemene se vsim, pvp mam rad, ale to co predvadi tady jisty nejmenovany "pvpckar" je trapne, nesmyslne a skodlive. Nechapu, ze mu to hraci neustale toleruji a skace z guildy do guildy a vyvolava dalsi konflikty. Trolly se nema krmit, to mistni hrace neucili? Kdyz chce byt vyvrhel, tak at se jim teda stane naplno.

Dracku,
Obrázek

edit: Zajimave, ze s9 byl take pvp orientovany server. Mel online ve spicce az trojnasobek postav co tady, ale tenhle problem nemel. Zrejme skutecne staci jedno shnile jablko a muzete vyhodit cely sud... :roll:

seliot

sob zář 15, 2018 9:08 pm

Cauko tiež ta moc nepoznám ale súhlasím zo všetkým čo píšeš vídal som ta aj v hre prišiel si mi ako normálny hráč tak sa teda maj no je to škoda že server prišiel o dobrého hráča a nebudeš jediny ak to takto pôjde ďalej je to len otázka času....

okej a teraz toto je pre adminov ZAČNITE to riešiť !
Neni normálne aby jeden zakomplexovaný hráč zabíjal noc čo noc polku servera lebo sú podla neho v zlej G a rozvracal cely server jak píše Qeak ak sa to nezačne riešiť môžete zrušiť cely server do mesiaca.... odmietam podporovať server kupovaním VIP (áno nikto ma nenúti ale ja rad podporím ale nie za takýchto podmienok... ) keď sa ráno nájdem v meste.... toto už neni v poriadku a ma to ďaleko od normálneho PVP !!! MU hrávam vyše 10 rokov síce z prestávkami ale na žiadnom servery som toto nezažil....

Hypno

sob zář 15, 2018 9:32 pm

dracekvo píše:
sob zář 15, 2018 5:04 pm

Chcete PVP, pojďte se domluvit a můžem se zabíjet, ale vůbec netuším co kdo má z toho že zabíjí AFK hráče mimo arénu. Chápu pojem PVP server, ale vše má svojí hranici.
Nebo zakažte být afk a problém se vyřeší sám. Nebo to vyřešte úplně jinak, ale současný stav mě fakt nebaví.

Přeju vám pevné nervy, mnoho pěkného dropu a trošku štěstíčka u goblina :)
Jsem ZA... zaveďte afk ban a problém se vyřeší sám. Nebo taky odejde polovina lidí protože nemá čas u toho sedět. ;) Taky jsem za to, hrát v duchu čestného PVP a né zabíjení AFK lidí.

Qaek

ned zář 16, 2018 7:09 am

Hypno píše:
sob zář 15, 2018 9:32 pm

Jsem ZA... zaveďte afk ban a problém se vyřeší sám. Nebo taky odejde polovina lidí protože nemá čas u toho sedět. ;) Taky jsem za to, hrát v duchu čestného PVP a né zabíjení AFK lidí.
bohatě by stačilo do pravidel přidat něco jako: "Zabíjení AFK hráčů od 22:00 do 8:00 zakázáno a trestáno 24h banem". Nemuselo by se nic složitě řešit v nastavení serveru.

DeVoe

ned zář 16, 2018 9:56 am

Proč nejdete hrát MU Origin, Ignition a jiné hry, které se hrají sami? Jako ještě si zavést pravidlo nezabíjení kemperů v noci.. to je snad vrchol, pevně věřím že si pak říkáte hráči, to může administrátor serveru nahodit boty na server a vyjde ho to na stejno.

Posledních pár témat a z mé role pozorovatele mi to přijde jako totální ignorace interakce hry, sobecké výstupy kemperů, kde si hájí jejich večerní kempení a sami se nazývají hráči a chtějí si nejraději upravovat pravidla.

Na kolika českých serverech vám tolerovali kempení a multiacc? I na husitě byli hunteři, kde se ztrhávali % s atributů + robot co si vzal item z vaší postavy. Kor při 50 online lidech podporovat kempení je.. tuž you will see, díváte se na věci "co dnes", ale ne co zítra.
There once was a serpent who only traveled in one direction. Always forward, never backward.
Until one day, the serpent came upon a Demon.
The Demon cursed the serpent, driving him insane, causing him to eat his own tail.
The serpent was blind....

SNiP

ned zář 16, 2018 10:23 am

DeVoe píše:
Proč nejdete hrát MU Origin, Ignition a jiné hry, které se hrají sami? Jako ještě si zavést pravidlo nezabíjení kemperů v noci.. to je snad vrchol, pevně věřím že si pak říkáte hráči, to může administrátor serveru nahodit boty na server a vyjde ho to na stejno.

Posledních pár témat a z mé role pozorovatele mi to přijde jako totální ignorace interakce hry, sobecké výstupy kemperů, kde si hájí jejich večerní kempení a sami se nazývají hráči a chtějí si nejraději upravovat pravidla.

Na kolika českých serverech vám tolerovali kempení a multiacc? I na husitě byli hunteři, kde se ztrhávali % s atributů + robot co si vzal item z vaší postavy. Kor při 50 online lidech podporovat kempení je.. tuž you will see, díváte se na věci "co dnes", ale ne co zítra.
Prosimte DeVoe, zkousel sis tu hru treba nekdy v posledni dobe zahrat? Jako tak, ze u toho jsi casteji, nez jednou za tyden? Brouzdani forka se nepocita. Fascinuje me, ze uz od s9 konstantne kritizujes kempery, ale stale se prezentujes, jako nezaujaty pozorovatel. :)

Vetsine lidi uz neni 15, aby nemela nic na praci a sedeli non stop u MUcka. Vsak to tu uz i nekdo zminil, i tvurci te hry chapou, ze u te hry se kempi, protoze hlavni progress (leveling) je totalni grind, proto existuje helper. A proto se na te husite, kterou zminujes a ostatnich starsich servrech pouzival minimizer, clickery, tezitko na mys a jine voloviny. Protoze to neni normalni u takove hry stravit delsi cas. :D

Uz to prosim pochop a nech si ty poznamky. Az tu (nebo nekde jinde s podobnym nastavenim) budes mit char v topce s tim tvym "cistym" pristupem bez kempu, tak ti zatleskam... a stejne pujdu opet afk, protoze me nebavi prosedet nekonecne hodiny koukanim flame (aspon neco se zmenilo, driv to byly evily :mrgreen: ).

Qaek

ned zář 16, 2018 10:57 am

DeVoe píše:
Kdyz mas na serveru stovky hracu, muzes si tohle zabíjení kemperů dovolit. Kdyz jich mas 50, tak nemuzes, protože ti hráči odejdou na jiný server, který jim nabídne totéž + si i zahrají.
DeVoe píše:
Drtivá většina používala autoclicker stejně, kterej dokonce i na ahoj od admina odpovídal čau. Mu je hra o kempu. Mu je hra o tom, že nejdřív dáš top level a pak až hraješ. A ten top level (v případě tohoto serveru reset) dáš tím, že kempíš 24/7. Ne tím, že tu hru hraješ 2 hodiny denně, jako jiné RPGcka. Kempení je o to víc nutné od s10/11, kde se přidalo hodně obsahu pro end game. A tu už děláš až když máš top master level.

Jak už jsem zmínil jinde, tak i webzenu brzy doslo, o cem jejich hra je, a tak dal do mucka helper od toho, aby kempení ulehčil.

Pokud se začne banovat za kemp, server skončil. Protože když ti je 25 a máš priority jinde, tak tu u toho jak blbec sedět nebude. Sedneš si k tomu párkrát do dne kvůli invazi, cs, bossům, pálení. O tom tato hra je. Ne o tom, že sedíš a čučíš, jak se ti to expí...lol :D

DeVoe

ned zář 16, 2018 1:55 pm

Z jedné strany máte jistě pravdu, pak ovšem servery vynalezly něco jako "vyšší exp x dynamické", kde hráč nemusí na daný reset čekat tak dlouho a v resetovém rozmezí může vydržet i relativně dlouho. Sice vím že MU není dělané pro vyšší staty atd, přijde mi to jako jediné relevantní řešení. Na jednu stranu lidi chtějí hard server, ale vlastně k čemu?

Ne vážně proč lidi chtějí hard server, když by pro ně časově výhodnější byl medium server, nebo snad i tam, klidně na funku by jsme slyšeli "i dont have time". Jsem taky pracující a vím že není lehké na něčem takovém holdovat hodiny, abych viděl progress.

Právě proto zde nehraji, neměl bych na to tolik času, abych viděl uspokojující progress, kempit přes noc.. v téhle věci mám averzi ke kemperům, protože vím jak to kazí hru, kor z tak málo hráči.

Když lidi kempí na serveru kde hraje 300 lidí, okey, ale když tu hraje 50 lidí. Schválně kolik vás je v guildě online? Tím nemyslím boty, kolik se Vás sejde na CS, kolik se Vás sejde na Arka War eventu, kolik v Chaos Castle a jiných eventech. Jednoduše se díváte na svůj vlastní profit bez ohledu na hru či server, pak tu brečíte na druhou stranu nad PvP.

Pořád mluvíte o jedné věci, ale kašlete na jiné. Tahle problematika není jen zde samozřejmě, pak scéna rok od roku umírá.

V neposlední řadě, stále lze udělat hru "smysluplnou" a progresivní i bez kempení, možnosti jsou, ale tu pak přijde pár lidi a začne se vymlouvat proč by to nešlo.

PS: Nezaujatý neznamená člověk bez názoru. To je můj názor ač se kemperům nemusí líbit, mě se nelíbí váš v tom je ta krása dialogů, no ňi? ;)
There once was a serpent who only traveled in one direction. Always forward, never backward.
Until one day, the serpent came upon a Demon.
The Demon cursed the serpent, driving him insane, causing him to eat his own tail.
The serpent was blind....

Odpovědět
  • Informace