EXCEL BOT

Aktuality, nastavení serveru a pravidla
Zamčeno
Marcus

ned kvě 27, 2018 2:40 pm

Ahojte tak je to tu :)

Čakali ste dlho no dočkali ste sa :D. Dnes oficiálne, by sme Vám chceli predstaviť nášho EXCEL bota :).

Najprv by som Vám predstavil pravidlá podľa ktorých funguje náš EXCEL BOT:
  • 1. Dnes 27.5 o 16:59 - 17:01 prebehne prvý EXCEL itemov!
    2. Item, ktorý chcete excelovať musí byť v ľavom rohu bedne (klasickej bedne nie rozšírennej)!
    3. Reny musia byť v JEWEL BANKE na WEBE!
    To znamená, že Vám odporúčame aby ste vždy v bedni mali v ľavom hornom rohu napr. chaos ak nechcete excelovať lebo aj keď chcete alebo nechcete ak tam bude nejaký item, ktorý sa dá excelovať a vy budete mať dostatok ren v jewel banke tak Vám to EXCEL vykoná!
    4. Počas času EXCELU čiže 16:59 - 17:01 nesmiete mať otvorenú bednu, v hre môžte byť ale mimo bedne!
    5. Nejde EXCELOVAT item s life optionom +16 a viac čiže je možné EXCELOVAŤ iba itemy +4, +8, +12! Takže ak máte nejaký item +16 option aby som Vám ho ja nemusel ručne upravovať. Sme sa rozhodli, že zvýšime maximalný option na +28. Čiže ak máte item +16 tak ešte máte 3x šancu na to aby Vám item spadol na +0 a tým pádom Vám pôjde EXCELOVAŤ! Ak budete neviem či šťastlivec alebo smoliar a podarí sa Vám dať item na +28 tak mi napíšte a ja Vám ten item upravím. Áno viem nieje to najšťastnejšia cesta no je to dočasne riešenie!
    6. Pridanie EXCEL optionu je náhodné, EXE opty vo vašom iteme ostávajú + jeden nový náhodný opt!
    7. Úroveň itemu po EXCELI ostáva to znamená excelujem +15 item po exceli je +15!
    8. Taktiež aj item s JOH optom po EXCELI ostáva a nestráca JOH opt!
    9. Nejde EXCELOVAŤ ANC itemy (možno dočasné)!
    10. Nejde EXCELOVAŤ krídla (dočasné)!
    11. Ak EXCELUJETE item neexe tak je cena EXCELU dvojnásobná!
    12. Vždy počas EXCELU vám to pridá iba jeden EXE option aj keď máte v bedni 1000ren, vždy to pridá len 1 EXE OPT!

CENNÍK

Sety:
sety.jpg
sety.jpg (109.71 KiB) Zobrazeno 547 x
Zbrane:
zbrane.jpg
zbrane.jpg (193.33 KiB) Zobrazeno 532 x

Krídla:
kridla.jpg
kridla.jpg (64.75 KiB) Zobrazeno 532 x
Ringy, Pendanty:
bizuterie.jpg
bizuterie.jpg (28.17 KiB) Zobrazeno 532 x

Na záver verím, že budete spokojný a EXCEL BOT bude fungovať ako má :)

Taktiež veľke poďakovanie patrí našim testerom ale predovšetkým Gandikovi, ktorý zostrojil nášho EXCEL BOTA. :)

Váš LegendsMU team
Přílohy
sety.jpg
sety.jpg (109.71 KiB) Zobrazeno 547 x
kridla.jpg
kridla.jpg (64.75 KiB) Zobrazeno 547 x
bizuterie.jpg
bizuterie.jpg (28.17 KiB) Zobrazeno 547 x

Zamčeno
  • Informace