Agi Bug - tripple shot

Místo, kde mohou hráči hlásit všechny chyby hry, webu, fóra
Rheia
GM

čtv čer 14, 2018 12:32 pm

Ahoj,

žádný jiný elf se k tomu nevyjádřil zřejmě proto, že žádný jiný elf tento problém nemá. Co se týče agi bugu na tripple shot, tak ten je až někde okolo 23k bodů v agi, takže tím to nebude. Něco mě ale napadlo, nebudu to tady rozebírat, stavím se za tebou Buffie někdy zítra v podvečer ve hře a zkusíme to nějak pořešit.
Život není o čekání na to, až přejde bouřka. Lepší je se naučit tančit v dešti.

Sweety

čtv čer 14, 2018 10:52 pm

:shock: a ja už jsem si myslel, že jsem si našel svůj vlastní tichej koutek /sarkasmoff
Rheia píše:
čtv čer 14, 2018 12:32 pm
žádný jiný elf se k tomu nevyjádřil zřejmě proto, že žádný jiný elf tento problém nemá.
umm takže, když random humanitární organizace povídají o hladomoru v africe a nikdo jinej se k tomu nevyjadřuje, znamená to, že afričánčata mají velký bříška, protože spapaly moc stejků? /oknowitsoff

Hele ten problém příjde až s větším AS cca 20res+ a při pohledu na topku vidím jednu energy elfku vedle druhé (snad krom žaluda :D), takže to nebude čistě můj problém... Ostatně jak jsem už určitě někde zmiňoval, tak mi to potvrdilo hned několik elfů a dokonce i neelfů, že to je známej problém. Údajně se to, ale netýká Aileen bowu a lepších (což nemůžu potvrdit protože jsem je ještě nepotěžkal..), spíš si ale myslím, že se jich to netýká protože ho lidi nosí až ve fázi, kdy je ten agi bug dávno pryč..

Každopádně když mi napíšeš ve hře s tím super tajným infem, tak budu rád, protože po 11 dnech to je konečně nějakej progress ;-)

edit:
robik píše:
stř čer 13, 2018 8:02 pm
Půjčte Sweetymu Test Elfa
Woop woop! Když to projde, tak i přestanu rýpat ! :twisted:
Nevěř všemu, co se píše na internetu. - Abraham Lincoln

Rheia
GM

pát čer 15, 2018 7:22 am

Omlouvám se za narušení tvého tichého koutku a kdybych jen tušila, že způsobím přepapání afričánčat, tak bych se nikdy neozvala ...

Opravdu si zatím nikdo nestěžoval a ano, je to známá věc, která se táhne už několik sezón. A není to žádné supertajné info, když o tom ví snad každý elf a dokonce i neelf. A dokonce i bez Test Elfa lze přijít na to, v čem to je ... a my o tom samozřejmě víme.

Ale dost sarkasmu a rýpání prosím. Myslím že se dokážeme domluvit bez invektiv a na úrovni. Ráda se s tebou setkám ve hře a můžeme probrat podrobnosti ;)
Život není o čekání na to, až přejde bouřka. Lepší je se naučit tančit v dešti.

Qaek

pát čer 15, 2018 9:11 am

cca 8k agi a AA kuš a nemám problém :D

Sweety

pát čer 15, 2018 10:23 am

Rheia píše:
pát čer 15, 2018 7:22 am
Omlouvám se za narušení tvého tichého koutku a kdybych jen tušila, že způsobím přepapání afričánčat, tak bych se nikdy neozvala ...

Opravdu si zatím nikdo nestěžoval a ano, je to známá věc, která se táhne už několik sezón. A není to žádné supertajné info, když o tom ví snad každý elf a dokonce i neelf. A dokonce i bez Test Elfa lze přijít na to, v čem to je ... a my o tom samozřejmě víme.

Ale dost sarkasmu a rýpání prosím. Myslím že se dokážeme domluvit bez invektiv a na úrovni. Ráda se s tebou setkám ve hře a můžeme probrat podrobnosti ;)
No upřímně, kdybych vás nevyprovokoval, tak jste se ani pravděpodobně neozvali.. JEDENÁCT DNÍ to trvalo...

Ale teda ok - seriózně...

Na jedné straně řekneš, že sem jedinej kdo má tento problém a na druhé straně potvrdíš, že je to známá věc která se táhne několik sezón... tak jak to teda je? Připadám si pak jako schizofrenik, když to čtu.

A když to teda není super tajné a je jednoduché na to přijít, tak proč to neřekneš veřejně? Očividně nejsem jedinej, koho to zajímá a komu by to mohlo pomoct (viz. Robik).

Popravdě začínám ztrácet víru v rozumnou domluvu...
Neber to nijak zle, nebo proti sobě, ale podívej se na to z mého pohledu - Nejlepší CZ/SK server, který když už omylem jede, tak stejně nemůžeš hrát, protože nejde používat esenciální skill. Když se pak snažíš dopátrat jádra problému, tak se s tím dělají tajnosti, nebo se vůbec nereaguje.. tebe by to neštvalo?
Já se vás nesnažím nas*at, právě naopak.. já vás chci vyprovokovat k nějaké smysluplné aktivitě, aby dál neodcházeli hráči skrze neaktivitu vedení/neomalenost vedení (narážím na jistou hlášku o neschopnosti hráčů od Marcuse v diskuzi o CS).
Nevěř všemu, co se píše na internetu. - Abraham Lincoln

cicina

sob čer 16, 2018 4:44 am

Qaek píše:
pát čer 15, 2018 9:11 am
cca 8k agi a AA kuš a nemám problém :D
Ne cvicis na politika? Zkus napsat neco co dava informace.

Odpovědět
  • Informace