Důležité oznámení.

Aktuality, nastavení serveru a pravidla
Zamčeno
Samuru
Admin

pát črc 06, 2018 7:13 pm

Přátelé, po dlouhém uvažovaní a nedávným okolnostem kolem celé hry a hráčů, se celý team shodnul na jediné možnosti, co dál. Tím je WIPE, což znamená úplný konec season 9.

proč jsme se tak rozhodli ?

Stalo se hodně věcí na serveru jak problémy s webem tak i ingame která stále padala a tak ničila úplný zážitek ze hry a který také zničil ekonomiku kvůli 3 serverum.

Teď s týmem nastavujeme S12 která bude vypadat stejně nastavením jako S9 ale už bez žádných chyb

Připravujeme také nový web kde je více funkcí a je zaměřený přímo na S12.

Lidé nad 30 resu dostanou specialní balíčky pro začátek na S12.

Také mám tu nemilou povinnost Vám oznámit něco, co se zde na serveru stalo. Předem říkám, že mi to není nijak příjemné, protože zklamaná důvěra opravdu zamrzí. Je třeba se ale k věci postavit čelem a bylo by opravdu unfair Vám něco zatajovat. Koneckonců by to jednou vyšlo najevo a už by jste ve mě jako v admina neměli důvěru a jistotu.

Stala se věc, kterou jsem nikdy nepředpokládal a to, že Marcus náš bývalý admin, můj kolega, za svou herní postavu CaptioN zvýhodňoval nejenom sám sebe, ale i svou partu, a tím ovlivnil určitým způsobem hru jako takovou včetně Castle Siege.

Určitým způsobem je to má vina, nepohlídal jsem si to tak, jak bych měl. Marcusovi jsem důvěřoval a neměl potřebu ho kontrolovat. Charakter člověka, který úmyslně ovlivnil hru si dokážete přiřadit sami.

Co je však důležité podotknout je to, že jsem učinil zásadní kroky k nápravě a trestu. To, co bylo dáno, bylo odebráno. CaptioN dostal BAN, Marcusovi byly odebrány všechny přístupy, dá se říct ke všemu zde na S9 i na S12.

Ano, máte pravdu. Vrátit se to nedá....Co Vám ale můžu slíbit je to, že se NIC podobného už opakovat NEBUDE. Momentálně mám ke všemu přístup jen já a pokud bude někdo další, musí to být člověk, ve kterém budu mít opět důvěru a bude pod kontrolou. Na tomto serveru mi moc záleží a nenechám ho potopit kvůli něčí sobecké povaze. Jsem pracující člověk, takže u toho nemůžu být 24/7, ale mám za sebou kvalitní GM tým, který rád pomůže a poradí, tak se na něj neváhejte s čímkoliv obrátit. Když si nebudou vědět rady, obrátí se oni na mě.

Chápu, že budete rozhořčení...Jsem taky a věřte mi, že mnohem více než Vy. Opravdu mě to moc mrzí a nezbývá mi nic jiného, než makat na S12 ještě více a intenzivněji, aby bylo vše co nejdříve a nejlépe připraveno.

Chtěl bych Vás poprosit o pochopení a udržení hráčské solidarity.
Děkuji,

Váš Samuru

Zamčeno
  • Informace